Back TILAK BRIDGE - SHRI GANGANAGAR Fast Passenger

TILAK BRIDGE(TKJ) SHRI GANGANAGAR(SGNR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
TILAK BRIDGE(TKJ) Starts 17:45 0 0.0
SHIVAJI BRIDGE(CSB) 17:48 17:49 1 1.3
NEW DELHI(NDLS) 17:58 18:00 2 2.4
DELHI SADAR BAZAR(DSB) 18:06 18:07 1 4.3
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 18:16 18:17 1 6.3
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 18:22 18:23 1 8.1
DAYA BASTI(DBSI) 18:28 18:29 1 9.2
PATEL NAGAR(PTNR) 18:35 18:36 1 11.0
DELHI CANTT(DEC) 18:48 18:49 1 17.7
PALAM(PM) 18:56 18:57 1 21.4
SHAHABAD MOHAMADPUR(SMDP) 19:02 19:03 1 24.9
BIJWASAN(BWSN) 19:07 19:08 1 28.1
GURGAON(GGN) 19:16 19:17 1 34.7
BASAI DHANKOT(BDXT) 19:23 19:24 1 38.7
GARHI HARSARU(GHH) 19:30 19:31 1 44.6
PATLI(PT) 19:40 19:41 1 52.9
TAJ NAGAR(TNJR) 19:47 19:48 1 56.4
JATAULA SAMPHKA(JSKA) 19:53 19:54 1 59.3
PATAUDI ROAD(PTRD) 20:01 20:02 1 64.7
INCHHAPURI(IHP) 20:08 20:09 1 69.2
KHALILPUR(KIP) 20:16 20:17 1 75.6
KUMBHAWAS MUNDA(KWMD) 20:23 20:24 1 79.4
REWARI(RE) 20:45 21:00 15 86.0
NANGAL MUNDI(NNU) 21:11 21:13 2 98.8
DAHINA ZAINABAD(DZB) 21:23 21:25 2 111.2
KANINA KHAS(KNNK) 21:38 21:40 2 120.1
GURHA KEMLA(GRKA) 21:46 21:47 1 122.8
BOJAWAS(BJWS) 21:53 21:54 1 125.2
MAHENDRAGARH(MHRG) 22:01 22:03 2 136.4
ZERPUR PALI(ZP) 22:12 22:13 1 144.2
NANGAL DEGROTA(NDRT) 22:20 22:21 1 150.0
NANWAN(NWN) 22:28 22:29 1 155.7
SATNALI(STNL) 22:34 22:36 2 160.2
SOHANSRA(SAWN) 22:47 22:48 1 171.2
LOHARU(LHU) 23:10 23:15 5 177.3
PARVEZPUR(PVZ) 23:26 23:27 1 189.4
RAMPURA BERI(RMB) 23:36 23:37 1 198.0
HARPALU(HR) 23:50 23:51 1 213.8
SADULPUR JN(SDLP) 00:25 00:55 30 227.2
NARWASI(NRWI) 01:13 01:15 2 243.5
SIDMUKH(SDMK) 01:34 01:36 2 262.5
TAHSIL BHADRA(TSD) 01:58 02:00 2 291.4
GOGAMERI(GAMI) 02:12 02:14 2 305.4
NOHAR(NHR) 02:36 02:38 2 331.2
KHINANIYAN(KNNA) 02:56 02:57 1 350.1
ELLENABAD(ENB) 03:09 03:11 2 362.6
TULWARA JHIL(TLI) 03:22 03:24 2 372.8
TIBI(TIBI) 03:34 03:36 2 382.1
HANUMANGARH TOWN(HMO) 03:54 03:56 2 399.0
HANUMANGARH JN(HMH) 04:20 04:50 30 405.5
DHOLIPAL(DPK) 05:06 05:08 2 425.1
SADULSHAHR(SDS) 05:23 05:25 2 443.3
BANWALI(BWC) 05:42 05:44 2 457.1
SHRI GANGANAGAR(SGNR) 06:15 Ends 0 472.4