Back BAREILLY - ALIGARH Passenger (UnReserved)

BAREILLY(BE) ALIGARH JN(ALJN) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BAREILLY(BE) Starts 9:00 0 0.0
RAMGANGA(RGB) 9:12 9:14 2 6.5
BASHARATGANJ(BTG) 9:25 9:27 2 15.6
NISUI(NSU) 9:35 9:36 1 20.3
AONLA(AO) 9:46 9:51 5 27.0
REOTI BAHORA KHERA(RBK) 9:58 9:59 1 32.5
KARENGI(KEG) 10:08 10:10 2 39.7
DABTARA(DUB) 10:17 10:19 2 45.0
PURUA KHERA(PRKE) 10:26 10:27 1 50.6
ASAFPUR(AFR) 10:34 10:36 2 55.5
SISARKA(SSKA) 10:44 10:46 2 61.7
CHANDAUSI JN(CH) 11:25 11:33 8 69.2
MAJADA HALT(MJHL) 11:42 11:43 1 77.2
BAHJOI(BJ) 11:52 11:54 2 85.8
PATHAKPUR(PHX) 12:04 12:05 1 93.5
DHANARI(DN) 12:13 12:15 2 100.1
BHAKRAULI(BHKL) 12:24 12:25 1 105.6
BABRALA(BBA) 12:35 12:37 2 112.6
RAJGHAT NARORA(RG) 12:49 12:51 2 118.5
DIBAI(DIB) 13:05 13:07 2 125.4
DHARAMPUR(DMPR) 13:19 13:20 1 131.8
ATRAULI ROAD(AUR) 13:38 13:40 2 139.1
GODHA(GDHA) 13:49 13:50 1 145.1
SUNAMAI HALT(SUNM) 13:57 13:58 1 149.4
HARDUAGANJ(HGJ) 14:19 14:20 1 153.9
MANZURGARHI(MZGI) 14:28 14:29 1 158.3
ALIGARH JN(ALJN) 14:50 Ends 0 167.2