Back BAREILLY - ALIGARH Passenger

BAREILLY(BE) ALIGARH JN(ALJN) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BAREILLY(BE) Starts 9:05 0 0.0
RAMGANGA(RGB) 9:18 9:19 1 4.0
BASHARATGANJ(BTG) 9:29 9:31 2 13.0
NISUI(NSU) 9:40 9:41 1 17.0
AONLA(AO) 9:52 9:57 5 24.0
REOTI BAHORA KHERA(RBK) 10:09 10:10 1 30.0
KARENGI(KEG) 10:17 10:19 2 37.0
DABTARA(DUB) 10:28 10:30 2 42.0
PURUA KHERA(PRKE) 10:39 10:40 1 48.0
ASAFPUR(AFR) 10:53 10:55 2 53.0
SISARKA(SSKA) 11:06 11:08 2 59.0
CHANDAUSI JN(CH) 11:30 11:35 5 66.0
MAJADA HALT(MJHL) 11:44 11:45 1 75.0
BAHJOI(BJ) 11:53 11:55 2 83.0
PATHAKPUR(PHX) 12:04 12:05 1 91.0
DHANARI(DN) 12:13 12:15 2 97.0
BHAKRAULI(BHKL) 12:24 12:25 1 103.0
BABRALA(BBA) 12:34 12:37 3 110.0
RAJGHAT NARORA(RG) 12:51 12:53 2 116.0
DIBAI(DIB) 13:03 13:05 2 122.0
DHARAMPUR(DMPR) 13:16 13:17 1 129.0
ATRAULI ROAD(AUR) 13:25 13:27 2 136.0
GODHA(GDHA) 13:37 13:38 1 142.0
SUNAMAI HALT(SUNM) 13:46 13:47 1 146.0
HARDUAGANJ(HGJ) 14:15 14:17 2 151.0
MANZURGARHI(MZGI) 14:29 14:31 2 155.0
ALIGARH JN(ALJN) 14:50 Ends 0 165.0