Back SASARAM - ARA Passenger

SASARAM(SSM) ARA(ARA) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SASARAM(SSM) Starts 7:25 0 0.0
MOKAR HALT(MKHS) 7:31 7:32 1 6.2
AGRER HALT(AERH) 7:37 7:38 1 8.4
KHAIRADIH HALT(KADH) 7:43 7:44 1 10.8
BARAW MORE(BMHT) 7:49 7:50 1 12.2
CHANKA HALT(CKHT) 7:55 7:56 1 14.3
GARNOKHA(GNK) 8:06 8:08 2 20.3
SAMHUTA HALT(SAHT) 8:14 8:15 1 24.7
SANJHAULI HALT(SJV) 8:22 8:23 1 29.1
BAIRI HALT(BRIH) 8:29 8:30 1 32.1
MANI HALT(MANI) 8:34 8:35 1 33.3
GHUSIA KALAN HALT(GSK) 8:40 8:41 1 36.1
GHUSIA HALT(GAHT) 8:46 8:47 1 38.1
SHAHEED BABA PARAV HALT(SBPS) 8:51 8:52 1 39.4
BIKRAMGANJ(XBKJ) 8:58 9:00 2 41.3
SHIVPUR HALT(SVPH) 9:06 9:07 1 46.0
B R BORDER HALT(BRBH) 9:12 9:13 1 48.1
HASAN BAZAR HALT(HBSH) 9:18 9:19 1 50.6
HASAN BAZAR HALT(HSB) 9:24 9:25 1 52.7
NONAR HALT(NON) 9:30 9:31 1 54.2
JHARJHAND MAHADEV HALT(JKMH) 9:35 9:36 1 54.9
PIRO(PIRO) 9:43 9:45 2 59.0
CHARPOKHARI HALT(CRQ) 9:58 9:59 1 68.0
SEMRAON(SRMN) 10:07 10:08 1 73.6
GARHANI(GQN) 10:20 10:22 2 78.5
UDWANT NAGAR HALT(UWNR) 10:36 10:37 1 88.9
ARA(ARA) 12:00 Ends 0 97.0