Back PT DEEN DAYAL UPADHYAYA - ARA Passenger

PT DEEN DAYAL UPADHYAYA JN (DDU) ARA(ARA) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PT DEEN DAYAL UPADHYAYA JN (DDU) Starts 18:30 0 0.0
GANJ KHAWAJA(GAQ) 18:41 18:42 1 8.9
CHANDAULI MJHWR(CDMR) 18:50 18:51 1 17.5
SAIDRAJA(SYJ) 18:59 19:00 1 26.0
KARAMNASA(KMS) 19:08 19:09 1 34.1
DHANICHHA(DCX) 19:16 19:17 1 40.3
DURGAUTI(DGO) 19:22 19:23 1 45.6
BHABUA ROAD(BBU) 19:32 19:33 1 54.6
MUTHANI(MTGE) 19:42 19:43 1 60.1
PUSAULI(PSE) 19:51 19:52 1 67.9
KUDRA(KTQ) 20:00 20:01 1 76.8
KHURMABAD ROAD(KVD) 20:08 20:09 1 83.2
SHIU SAGAR ROAD(SSG) 20:15 20:16 1 88.6
KUMAHU(KMGE) 20:38 20:39 1 94.3
SASARAM(SSM) 21:05 21:10 5 102.2
MOKAR HALT(MKHS) 21:16 21:17 1 108.4
AGRER HALT(AERH) 21:21 21:22 1 110.6
KHAIRADIH HALT(KADH) 21:26 21:27 1 113.0
BARAW MORE(BMHT) 21:31 21:32 1 114.5
CHANKA HALT(CKHT) 21:36 21:37 1 116.5
GARNOKHA(GNK) 21:44 21:46 2 122.6
SAMHUTA HALT(SAHT) 21:50 21:51 1 126.9
SANJHAULI HALT(SJV) 21:56 21:57 1 131.3
BAIRI HALT(BRIH) 22:02 22:03 1 134.3
MANI HALT(MANI) 22:06 22:07 1 135.5
GHUSIA KALAN HALT(GSK) 22:11 22:12 1 138.3
GHUSIA HALT(GAHT) 22:16 22:17 1 140.3
SHAHEED BABA PARAV HALT(SBPS) 22:20 22:21 1 141.6
BIKRAMGANJ(XBKJ) 22:27 22:29 2 143.5
SHIVPUR HALT(SVPH) 22:34 22:35 1 148.2
B R BORDER HALT(BRBH) 22:39 22:40 1 150.3
HASAN BAZAR HALT(HBSH) 22:44 22:45 1 152.8
HASAN BAZAR HALT(HSB) 22:49 22:50 1 154.9
NONAR HALT(NON) 22:54 22:55 1 156.5
JHARJHAND MAHADEV HALT(JKMH) 22:59 23:00 1 157.1
PIRO(PIRO) 23:06 23:08 2 161.2
NAGRIGRAM HALT(NGIM) 23:14 23:15 1 166.7
CHARPOKHARI HALT(CRQ) 23:19 23:20 1 170.2
SEMRAON(SRMN) 23:27 23:28 1 175.8
GARHANI(GQN) 23:36 23:38 2 180.7
UDWANT NAGAR HALT(UWNR) 23:50 23:51 1 191.1
ARA(ARA) 01:10 Ends 0 199.2