Back ARA - PT DEEN DAYAL UPADHYAYA Passenger

ARA(ARA) PT DEEN DAYAL UPADHYAYA JN (DDU) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ARA(ARA) Starts 13:00 0 0.0
UDWANT NAGAR HALT(UWNR) 13:07 13:08 1 8.1
GARHANI(GQN) 13:23 13:25 2 18.5
SEMRAON(SRMN) 13:33 13:34 1 23.4
CHARPOKHARI HALT(CRQ) 13:41 13:42 1 29.0
NAGRIGRAM HALT(NGIM) 13:48 13:49 1 32.5
PIRO(PIRO) 13:57 13:59 2 38.0
JHARJHAND MAHADEV HALT(JKMH) 14:03 14:04 1 42.1
NONAR HALT(NON) 14:07 14:08 1 42.7
HASAN BAZAR HALT(HSB) 14:12 14:13 1 44.3
HASAN BAZAR HALT(HBSH) 14:17 14:18 1 46.3
B R BORDER HALT(BRBH) 14:22 14:23 1 48.9
SHIVPUR HALT(SVPH) 14:27 14:28 1 51.0
BIKRAMGANJ(XBKJ) 14:36 14:38 2 55.7
SHAHEED BABA PARAV HALT(SBPS) 14:42 14:43 1 57.6
GHUSIA HALT(GAHT) 14:46 14:47 1 58.9
GHUSIA KALAN HALT(GSK) 14:51 14:52 1 60.9
MANI HALT(MANI) 14:56 14:57 1 63.6
BAIRI HALT(BRIH) 14:59 15:00 1 64.8
SANJHAULI HALT(SJV) 15:05 15:06 1 67.9
SAMHUTA HALT(SAHT) 15:12 15:13 1 72.2
GARNOKHA(GNK) 15:20 15:22 2 76.6
CHANKA HALT(CKHT) 15:28 15:29 1 82.7
BARAW MORE(BMHT) 15:33 15:34 1 84.7
KHAIRADIH HALT(KADH) 15:38 15:39 1 86.2
AGRER HALT(AERH) 15:43 15:44 1 88.6
MOKAR HALT(MKHS) 15:48 15:49 1 90.7
SASARAM(SSM) 16:40 16:45 5 97.0
KUMAHU(KMGE) 16:51 16:53 2 104.9
SHIU SAGAR ROAD(SSG) 16:58 17:00 2 110.6
KHURMABAD ROAD(KVD) 17:05 17:07 2 115.9
KUDRA(KTQ) 17:12 17:14 2 122.3
PUSAULI(PSE) 17:21 17:23 2 131.3
MUTHANI(MTGE) 17:30 17:32 2 139.1
BHABUA ROAD(BBU) 17:37 17:39 2 144.6
DURGAUTI(DGO) 17:46 17:48 2 153.5
DHANICHHA(DCX) 17:54 17:55 1 158.9
KARAMNASA(KMS) 18:00 18:02 2 165.1
SAIDRAJA(SYJ) 18:09 18:11 2 173.2
CHANDAULI MJHWR(CDMR) 18:19 18:21 2 181.7
GANJ KHAWAJA(GAQ) 18:27 18:29 2 190.3
PT DEEN DAYAL UPADHYAYA JN (DDU) 19:15 Ends 0 199.2