Back ROHTAK - JIND Passenger

ROHTAK JN(ROK) JIND JN(JIND) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ROHTAK JN(ROK) Starts 9:30 0 0.0
MAKRAULI(MKLI) 9:42 9:43 1 12.8
JASIA(JSS) 9:53 9:54 1 17.8
RUKHI(RKX) 10:01 10:02 1 22.2
BHAINSWAN(BASN) 10:09 10:10 1 26.2
GOHANA(GHNA) 10:18 10:19 1 32.1
MUNDLANA(MDLA) 10:33 10:34 1 42.4
DHURANA(DHRN) 10:42 10:43 1 47.7
ISRANA(IRA) 10:51 10:52 1 53.1
NAULTHA(NLH) 11:01 11:02 1 59.4
BINJHOL HALT(BNJL) 11:11 11:12 1 63.7
PANIPAT JN(PNP) 11:27 11:32 5 71.1
KHUKRANA(KURN) 11:40 11:42 2 78.3
ASAN(ASAN) 12:00 12:01 1 82.0
MADLAUDA(MLDE) 12:09 12:10 1 87.9
NARA HALT(NARA) 12:18 12:19 1 93.0
KARSINDHU(KSDE) 12:24 12:25 1 95.6
SAFIDON(SFDE) 12:33 12:35 2 102.6
SILA KHERI HALT(SXE) 12:44 12:45 1 107.1
BUDHAKHERA(BKDE) 12:54 12:55 1 113.1
PILU KHERA(PKDE) 13:01 13:02 1 119.2
SIWAHA(SWDE) 13:10 13:11 1 124.5
PANDU PINDARA(PPDE) 13:24 13:25 1 132.5
JIND CITY(JCY) 13:32 13:34 2 137.9
JIND JN(JIND) 13:50 Ends 0 141.5