Back ROHTAK - JIND Passenger

ROHTAK JN(ROK) JIND JN(JIND) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ROHTAK JN(ROK) Starts 9:30 0 0.0
MAKRAULI(MKLI) 9:41 9:42 1 12.7
JASIA(JSS) 9:52 9:53 1 17.7
RUKHI(RKX) 9:59 10:00 1 22.1
BHAINSWAN(BASN) 10:07 10:08 1 26.1
GOHANA(GHNA) 10:15 10:16 1 32.0
MUNDLANA(MDLA) 10:30 10:31 1 42.3
DHURANA(DHRN) 10:39 10:40 1 47.6
ISRANA(IRA) 10:48 10:49 1 53.0
NAULTHA(NLH) 10:56 10:57 1 59.3
BINJHOL HALT(BNJL) 11:07 11:08 1 63.6
PANIPAT JN(PNP) 11:27 11:32 5 71.1
KHUKRANA(KURN) 11:40 11:42 2 78.0
ASAN(ASAN) 12:00 12:01 1 81.8
MADLAUDA(MLDE) 12:09 12:10 1 87.6
NARA HALT(NARA) 12:18 12:19 1 92.7
KARSINDHU(KSDE) 12:24 12:25 1 95.3
SAFIDON(SFDE) 12:33 12:35 2 102.3
SILA KHERI HALT(SXE) 12:44 12:45 1 106.8
BUDHAKHERA(BKDE) 12:52 12:53 1 112.8
PILU KHERA(PKDE) 13:01 13:02 1 118.9
SIWAHA(SWDE) 13:09 13:10 1 124.2
PANDU PINDARA(PPDE) 13:23 13:24 1 132.3
JIND CITY(JCY) 13:31 13:33 2 137.7
JIND JN(JIND) 13:50 Ends 0 141.3