Back ROHTAK - TILAK BRIDGE Passenger

ROHTAK JN(ROK) TILAK BRIDGE(TKJ) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ROHTAK JN(ROK) Starts 6:15 0 0.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 6:22 6:23 1 6.1
KHARAWAR(KRZ) 6:29 6:30 1 11.9
ISMAILA HARYANA(ISM) 6:38 6:39 1 18.6
SAMPLA(SPZ) 6:44 6:45 1 22.3
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 6:51 6:52 1 27.0
ASAUDAH(ASE) 6:58 6:59 1 32.2
BAHADURGARH(BGZ) 7:06 7:07 1 40.2
GHEVRA(GHE) 7:14 7:15 1 46.9
MUNDKA(MQC) 7:20 7:21 1 50.0
NANGLOI(NNO) 7:26 7:27 1 52.7
MANGOLPURI(MGLP) 7:32 7:33 1 56.0
SHAKURBASTI(SSB) 7:43 7:45 2 59.6
DAYA BASTI(DBSI) 7:54 7:55 1 64.3
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 7:58 7:59 1 65.4
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 8:06 8:08 2 67.2
DELHI SADAR BAZAR(DSB) 8:15 8:16 1 69.2
NEW DELHI(NDLS) 8:23 8:25 2 71.1
SHIVAJI BRIDGE(CSB) 8:30 8:31 1 72.3
TILAK BRIDGE(TKJ) 8:43 Ends 0 73.5