Back BHAGALPUR - JAMALPUR Passenger (UnReserved)

BHAGALPUR(BGP) JAMALPUR JN(JMP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BHAGALPUR(BGP) Starts 21:25 0 0.0
NATHNAGAR(NAT) 21:31 21:32 1 3.8
MURARPUR(MPY) 21:38 21:39 1 8.8
CHHIT MAKHANPUR(CTMP) 21:42 21:43 1 10.4
AKBARNAGAR(AKN) 21:48 21:49 1 14.0
MAHESHI(MVV) 21:54 21:55 1 18.4
ABJUGANJ(AJUG) 22:00 22:01 1 22.0
SULTANGANJ(SGG) 22:05 22:06 1 24.2
KAMARGANJ(KMGH) 22:11 22:12 1 29.0
GANGANI(GNNA) 22:16 22:17 1 31.3
KHARIAPIPRA HALT(KAPP) 22:21 22:22 1 33.3
GHORGHAT(GOG) 22:27 22:28 1 35.1
KALYANPUR ROAD(KPRD) 22:32 22:33 1 37.3
BARIARPUR(BUP) 22:41 22:42 1 42.0
RISHIKUND(RIKD) 22:46 22:47 1 44.0
RATANPUR(RPUR) 22:51 22:52 1 46.9
PATAM HALT(PATM) 22:56 22:57 1 48.2
JAMALPUR JN(JMP) 23:05 Ends 0 53.1