Back BHAGALPUR - BANKA Passenger

BHAGALPUR(BGP) BANKA(BAKA) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BHAGALPUR(BGP) Starts 16:45 0 0.0
KOLLIKHUTAHA(KKTA) 16:55 16:56 1 6.8
GANI DHAM HALT(GIF) 17:03 17:04 1 9.8
HATPURAINI(HPLE) 17:09 17:10 1 12.0
JAGDISHPUR(JDPT) 17:16 17:17 1 13.9
TIKANI(TKLE) 17:22 17:23 1 16.1
SANJHA(SJJ) 17:43 17:44 1 20.9
BELA HALT(BELT) 17:50 17:51 1 23.9
DHAUNI(DWLE) 18:00 18:01 1 27.0
PIPRADIH(PPDI) 18:05 18:06 1 29.1
PUNSIA(PNSA) 18:15 18:16 1 33.5
BARAHAT JN(BHLE) 18:25 18:26 1 37.2
TELIA(TELY) 18:35 18:36 1 41.8
MURAHARA(MRHA) 18:45 18:46 1 46.3
BANKA(BAKA) 19:05 Ends 0 52.9