Back BHAGALPUR - HANSDIHA Passenger

BHAGALPUR(BGP) HANSDIHA(HSDA) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BHAGALPUR(BGP) Starts 4:00 0 0.0
KOLLIKHUTAHA(KKTA) 4:10 4:11 1 6.8
GANI DHAM HALT(GIF) 4:18 4:19 1 9.8
HATPURAINI(HPLE) 4:24 4:25 1 12.0
JAGDISHPUR(JDPT) 4:31 4:32 1 13.9
TIKANI(TKLE) 4:37 4:38 1 16.1
SANJHA(SJJ) 4:47 4:48 1 20.9
BELA HALT(BELT) 4:54 4:55 1 23.9
DHAUNI(DWLE) 5:03 5:04 1 27.0
PIPRADIH(PPDI) 5:09 5:10 1 29.1
PUNSIA(PNSA) 5:19 5:20 1 33.5
BARAHAT JN(BHLE) 5:28 5:29 1 37.2
MANDAR HILL(MDLE) 6:03 6:04 1 50.1
PANDETOLA(PETA) 6:21 6:22 1 57.9
KUMRADOL(KADL) 6:37 6:38 1 67.7
HANSDIHA(HSDA) 6:55 Ends 0 73.9