Back JAMALPUR - SAHIBGANJ Passenger

JAMALPUR JN(JMP) SAHIBGANJ JN(SBG) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JAMALPUR JN(JMP) Starts 7:30 0 0.0
PATAM HALT(PATM) 7:35 7:36 1 4.8
RATANPUR(RPUR) 7:40 7:41 1 6.2
RISHIKUND(RIKD) 7:45 7:46 1 9.1
BARIARPUR(BUP) 7:50 7:51 1 11.1
KALYANPUR ROAD(KPRD) 7:59 8:00 1 15.8
GHORGHAT(GOG) 8:04 8:05 1 18.0
KHARIAPIPRA HALT(KAPP) 8:10 8:11 1 19.8
GANGANI(GNNA) 8:14 8:15 1 21.8
KAMARGANJ(KMGH) 8:19 8:20 1 24.1
SULTANGANJ(SGG) 8:26 8:27 1 28.9
ABJUGANJ(AJUG) 8:29 8:30 1 31.1
MAHESHI(MVV) 8:36 8:37 1 34.7
AKBARNAGAR(AKN) 8:42 8:43 1 39.1
CHHIT MAKHANPUR(CTMP) 8:48 8:49 1 42.7
MURARPUR(MPY) 8:52 8:53 1 44.3
NATHNAGAR(NAT) 8:59 9:00 1 49.2
BHAGALPUR(BGP) 9:08 9:15 7 53.1
SABAUR(SBO) 9:25 9:33 8 60.6
LAILAKH MAMLKHA(LMM) 9:44 9:45 1 67.2
GHOGA(GGA) 9:53 9:54 1 73.3
EKCHARI(EKC) 10:01 10:02 1 78.8
KAHALGAON(CLG) 10:08 10:09 1 83.1
BIKRAM SHILA(BKSL) 10:20 10:21 1 91.1
SHIVANARAYANPUR(SVRP) 10:29 10:30 1 94.5
LAKSHMIPUR BHORANG(LKB) 10:37 10:38 1 97.4
PIRPAINTI(PPT) 10:45 10:46 1 103.4
AMMAPALLI HALT(AMPL) 10:52 10:53 1 107.7
MIRZA CHEUKI(MZC) 10:59 11:00 1 111.9
KARAMTOLA(KRMA) 11:07 11:08 1 117.9
SAHIBGANJ JN(SBG) 11:35 Ends 0 127.0