Back SAHIBGANJ - JAMALPUR Passenger

SAHIBGANJ JN(SBG) JAMALPUR JN(JMP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAHIBGANJ JN(SBG) Starts 15:25 0 0.0
KARAMTOLA(KRMA) 15:35 15:36 1 9.0
MIRZA CHEUKI(MZC) 15:44 15:45 1 15.1
AMMAPALLI HALT(AMPL) 15:50 15:51 1 19.3
PIRPAINTI(PPT) 15:57 15:58 1 23.5
LAKSHMIPUR BHORANG(LKB) 16:05 16:06 1 29.5
SHIVANARAYANPUR(SVRP) 16:13 16:14 1 32.4
BIKRAM SHILA(BKSL) 16:22 16:23 1 35.9
KAHALGAON(CLG) 16:34 16:35 1 43.9
EKCHARI(EKC) 16:41 16:42 1 48.1
GHOGA(GGA) 16:42 16:43 1 53.6
LAILAKH MAMLKHA(LMM) 17:06 17:07 1 59.8
SABAUR(SBO) 17:19 17:20 1 66.4
BHAGALPUR(BGP) 17:30 17:40 10 73.9
NATHNAGAR(NAT) 17:47 17:48 1 77.7
MURARPUR(MPY) 17:54 17:55 1 82.7
CHHIT MAKHANPUR(CTMP) 17:58 17:59 1 84.3
AKBARNAGAR(AKN) 18:04 18:05 1 87.9
MAHESHI(MVV) 18:10 18:11 1 92.3
ABJUGANJ(AJUG) 18:16 18:17 1 95.9
SULTANGANJ(SGG) 18:21 18:22 1 98.0
KAMARGANJ(KMGH) 18:27 18:28 1 102.9
GANGANI(GNNA) 18:32 18:33 1 105.2
KHARIAPIPRA HALT(KAPP) 18:37 18:38 1 107.2
GHORGHAT(GOG) 18:43 18:44 1 109.0
KALYANPUR ROAD(KPRD) 18:48 18:49 1 111.2
BARIARPUR(BUP) 18:57 18:58 1 115.8
RISHIKUND(RIKD) 19:02 19:03 1 117.8
RATANPUR(RPUR) 19:12 19:13 1 120.8
PATAM HALT(PATM) 19:17 19:18 1 122.1
JAMALPUR JN(JMP) 19:55 Ends 0 127.0