Back DANAPUR - TILAYA Passenger

DANAPUR(DNR) TILAYA(TIA) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
DANAPUR(DNR) Starts 8:40 0 0.0
PHULWARI SHARIF(PWS) 8:48 8:50 2 3.7
SACHIWALAY HALT(SCY) 8:56 8:58 2 7.6
PATNA JN(PNBE) 9:10 9:20 10 9.7
RAJENDRA NAGAR PATNA(RJPB) 9:28 9:30 2 12.3
GULZARBAGH(GZH) 9:37 9:39 2 16.5
PATNA SAHEB(PNC) 9:46 9:48 2 19.6
BANKA GHAT(BKG) 9:56 9:58 2 25.8
FATUHA(FUT) 10:06 10:08 2 31.5
KHUSROPUR(KOO) 10:17 10:19 2 40.2
KARAUTA(KWO) 10:26 10:28 2 46.0
BAKHTIYARPUR JN(BKP) 11:08 11:10 2 55.1
KARNAUTI HALT(KRNN) 11:15 11:16 1 57.8
HARNAUT(HRT) 11:26 11:28 2 65.4
MURHARI HALT(MUHI) 11:34 11:35 1 68.3
WENA(WENA) 11:41 11:43 2 70.5
RAHUI ROAD(RRE) 11:55 11:56 1 76.4
DEKPURA HALT(DKR) 12:01 12:02 1 79.4
SUHSARAI(SOW) 12:07 12:08 1 81.3
BIHAR SHARIF(BEHS) 12:13 12:15 2 84.4
TUNGI HALT(TNGI) 12:21 12:22 1 88.5
PAWAPURI ROAD HALT(POE) 12:26 12:28 2 90.5
DEEPNAGAR HALT(DPNR) 12:34 12:35 1 93.7
NALANDA(NLD) 12:46 12:48 2 97.0
SILAO(SILO) 12:55 12:57 2 102.1
KARAHDIH HALT(KHDH) 13:02 13:03 1 103.6
RAJGIR(RGD) 13:15 13:20 5 108.3
NEKPUR(NKPU) 13:29 13:30 1 115.8
NATESAR(NES) 13:40 13:42 2 125.8
JETHIAN(JTIN) 13:52 13:54 2 132.6
SARSOO(SRSO) 14:02 14:03 1 136.8
MOHAMADPUR(MMDP) 14:24 14:25 1 148.4
HISUA(HIS) 14:29 14:30 1 150.4
TILAYA(TIA) 15:50 Ends 0 154.3