Back TILAIYA - DANAPUR Passenger

TILAYA(TIA) DANAPUR(DNR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
TILAYA(TIA) Starts 17:30 0 0.0
HISUA(HIS) 17:39 17:40 1 3.9
MOHAMADPUR(MMDP) 17:44 17:45 1 5.9
SARSOO(SRSO) 18:06 18:07 1 17.5
JETHIAN(JTIN) 18:13 18:15 2 21.7
NATESAR(NES) 18:25 18:27 2 28.5
NEKPUR(NKPU) 18:38 18:39 1 38.5
RAJGIR(RGD) 19:00 19:10 10 46.0
KARAHDIH HALT(KHDH) 19:17 19:18 1 50.7
SILAO(SILO) 19:22 19:24 2 52.2
NALANDA(NLD) 19:33 19:35 2 57.3
DEEPNAGAR HALT(DPNR) 19:42 19:43 1 60.6
PAWAPURI ROAD HALT(POE) 19:49 19:50 1 63.8
TUNGI HALT(TNGI) 19:56 19:57 1 65.8
BIHAR SHARIF(BEHS) 20:13 20:15 2 69.9
SUHSARAI(SOW) 20:20 20:21 1 73.0
DEKPURA HALT(DKR) 20:26 20:27 1 74.9
WENA(WENA) 20:49 20:50 1 83.8
HARNAUT(HRT) 21:06 21:08 2 88.9
KARNAUTI HALT(KRNN) 21:21 21:22 1 96.5
BAKHTIYARPUR JN(BKP) 21:27 21:32 5 99.2
KARAUTA(KWO) 21:48 21:50 2 108.2
KHUSROPUR(KOO) 22:01 22:03 2 114.1
FATUHA(FUT) 22:18 22:20 2 122.5
BANKA GHAT(BKG) 22:27 22:29 2 128.3
DEEDARGANJ(DDGJ) 22:35 22:36 1 131.7
PATNA SAHEB(PNC) 22:50 22:52 2 134.5
GULZARBAGH(GZH) 23:06 23:08 2 137.5
RAJENDRA NAGAR PATNA(RJPB) 23:18 23:20 2 141.8
PATNA JN(PNBE) 00:25 00:35 10 144.3
SACHIWALAY HALT(SCY) 00:41 00:43 2 146.5
PHULWARI SHARIF(PWS) 00:51 00:52 1 150.3
DANAPUR(DNR) 02:15 Ends 0 154.1