Back GAYA - BAKHTIYARPUR Passenger

GAYA JN(GAYA) BAKHTIYARPUR JN(BKP) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GAYA JN(GAYA) Starts 7:55 0 0.0
SHAHEED ISHWAR CHOWDHARY HALT(SICY) 7:59 8:00 1 3.6
MANPUR JN(MPO) 8:06 8:08 2 5.2
PAIMAR(PMI) 8:16 8:18 2 11.8
KARJARA(KRJR) 8:26 8:28 2 16.1
KOLHANA HALT(KLNA) 8:33 8:34 1 20.3
WAZERGANJ(WZJ) 8:38 8:40 2 23.5
JAMUAWAN(JMN) 8:52 8:53 1 30.3
MANJHWE(MZW) 8:57 8:58 1 32.9
TILAYA(TIA) 9:10 9:15 5 41.4
HISUA(HIS) 9:24 9:25 1 45.3
MOHAMADPUR(MMDP) 9:29 9:30 1 47.3
JAGDISHPUR(JDPR) 9:38 9:39 1 51.3
SARSOO(SRSO) 9:51 9:52 1 58.8
JETHIAN(JTIN) 10:00 10:01 1 63.1
NATESAR(NES) 10:11 10:13 2 69.9
NEKPUR(NKPU) 10:25 10:26 1 79.8
RAJGIR(RGD) 10:50 11:00 10 87.4
SARDAR PATEL HALT(SDPH) 11:04 11:05 1 89.5
KARAHDIH HALT(KHDH) 11:09 11:10 1 92.1
SILAO(SILO) 11:13 11:14 1 93.6
MAHURI HALT(MH) 11:18 11:19 1 96.2
NALANDA(NLD) 11:22 11:24 2 98.7
DEEPNAGAR HALT(DPNR) 11:30 11:31 1 102.0
PAWAPURI ROAD HALT(POE) 11:35 11:37 2 105.2
TUNGI HALT(TNGI) 11:42 11:43 1 107.2
BIHAR SHARIF(BEHS) 12:14 12:16 2 111.2
SUHSARAI(SOW) 12:22 12:23 1 114.4
DEKPURA HALT(DKR) 12:28 12:29 1 116.3
RAHUI ROAD(RRE) 12:38 12:39 1 119.3
WENA(WENA) 12:47 12:49 2 125.1
HARNAUT(HRT) 12:59 13:01 2 130.3
KARNAUTI HALT(KRNN) 13:13 13:14 1 137.9
BAKHTIYARPUR JN(BKP) 14:30 Ends 0 140.6