Back SASARAM - PATNA Passenger

SASARAM(SSM) PATNA JN(PNBE) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SASARAM(SSM) Starts 5:25 0 0.0
GARNOKHA(GNK) 5:45 5:47 2 20.3
SANJHAULI HALT(SJV) 5:57 5:58 1 29.1
BIKRAMGANJ(XBKJ) 6:14 6:16 2 41.3
HASAN BAZAR HALT(HSB) 6:28 6:29 1 52.7
PIRO(PIRO) 6:53 6:55 2 59.0
CHARPOKHARI HALT(CRQ) 7:09 7:10 1 68.0
GARHANI(GQN) 7:48 7:50 2 78.5
ARA(ARA) 8:45 8:50 5 97.0
KULHARIA(KUA) 9:03 9:05 2 106.9
KOELWAR(KWR) 9:11 9:12 1 110.5
BIHTA(BTA) 9:23 9:25 2 118.9
SADISOPUR(SDE) 9:31 9:33 2 123.5
NEORA(NEO) 9:43 9:45 2 130.5
DANAPUR(DNR) 10:25 10:30 5 136.3
PHULWARI SHARIF(PWS) 10:36 10:38 2 140.0
SACHIWALAY HALT(SCY) 10:44 10:46 2 143.8
PATNA JN(PNBE) 12:20 Ends 0 146.0