Back PATNA - SASARAM Passenger

PATNA JN(PNBE) SASARAM(SSM) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PATNA JN(PNBE) Starts 15:00 0 0.0
SACHIWALAY HALT(SCY) 15:06 15:07 1 2.2
PHULWARI SHARIF(PWS) 15:11 15:13 2 6.0
DANAPUR(DNR) 15:25 15:30 5 9.7
NEORA(NEO) 15:35 15:37 2 15.5
SADISOPUR(SDE) 15:45 15:46 1 22.5
BIHTA(BTA) 15:58 16:00 2 27.0
KOELWAR(KWR) 16:11 16:12 1 35.5
KULHARIA(KUA) 16:28 16:30 2 39.1
ARA(ARA) 17:20 17:25 5 49.0
GARHANI(GQN) 17:48 17:50 2 67.5
CHARPOKHARI HALT(CRQ) 18:02 18:03 1 78.0
PIRO(PIRO) 18:16 18:18 2 87.0
HASAN BAZAR HALT(HSB) 18:26 18:27 1 93.3
BIKRAMGANJ(XBKJ) 18:42 18:44 2 104.7
SANJHAULI HALT(SJV) 18:57 18:58 1 116.9
GARNOKHA(GNK) 19:11 19:13 2 125.7
SASARAM(SSM) 20:45 Ends 0 146.0