Back OLD DELHI - SAHARANPUR Passenger

OLD DELHI(DLI) SAHARANPUR(SRE) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 18:05 0 0.0
DELHI SHAHDARA(DSA) 18:19 18:21 2 6.5
BEHTA HAZIPUR HALT(BHHZ) 18:31 18:32 1 12.4
NOLI(NOLI) 18:40 18:41 1 15.2
NURSRATABAD KHARKHAR(NTG) 18:47 18:48 1 18.7
GOTRA HALT(GTRA) 18:54 18:55 1 22.9
FAKHARPUR HALT(FAP) 19:00 19:01 1 26.2
KHEKRA(KEX) 19:06 19:07 1 29.5
SANHERA HALT(SFA) 19:13 19:14 1 33.2
AHERA HALT(AHQ) 19:19 19:20 1 36.2
BAGPAT ROAD(BPM) 19:29 19:30 1 39.2
SUJRA(SUJR) 19:38 19:39 1 45.5
ALAWALPUR I PUR(AIH) 19:45 19:46 1 49.5
BARKA(BADK) 19:51 19:52 1 52.3
BARAUT(BTU) 19:57 19:58 1 55.0
BAOLI(BAOL) 20:05 20:06 1 59.9
QASIMPUR KHERI(KPKI) 20:12 20:13 1 64.6
BHUDPUR(BDHP) 20:20 20:21 1 68.6
ASRA HALT(ASAR) 20:26 20:27 1 72.1
AILAM(AILM) 20:31 20:32 1 74.6
KANDHLA(KQL) 20:39 20:40 1 80.4
KHANDRAWALI(KZI) 20:58 20:59 1 86.8
GUJRAN BALWA(GLBN) 21:04 21:05 1 89.8
SHAMLI(SMQL) 21:15 21:17 2 94.2
HIND(HIND) 21:28 21:29 1 105.0
THANA BHAWAN TN(TBTN) 21:41 21:42 1 113.2
THANA BHAWAN(THBN) 21:46 21:47 1 115.9
NANAUTA(NNX) 21:58 21:59 1 125.8
RAMPURMANI HARA(RPMN) 22:12 22:13 1 137.4
MANANI(MNZ) 22:24 22:25 1 147.1
TAPRI JN(TPZ) 23:00 23:13 13 158.1
SAHARANPUR(SRE) 23:35 Ends 0 164.8