Back DALLI RAJHARA - GONDIA Passenger

DALLI RAJHARA(DRZ) GONDIA JN(G) | WED
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
DALLI RAJHARA(DRZ) Starts 12:00 0 0.0
KUSUMKASA(KYS) 12:11 12:16 5 8.0
BALOD(BXA) 12:25 12:30 5 25.0
SIKOSA(SKSO) 12:49 12:50 1 43.0
GUNDARDEHI(GDZ) 12:51 12:53 2 53.0
RISAMA(RSA) 13:04 13:06 2 65.0
PAUWARA HALT(PUWA) 13:16 13:17 1 72.0
MARAUDA(MXA) 13:24 13:34 10 77.0
DURG(DURG) 13:55 14:00 5 89.0
RASMARA(RSM) 14:07 14:08 1 96.0
MURHIPAR(MUP) 14:14 14:16 2 103.0
PARMALKASA(PMS) 14:21 14:22 1 110.0
RAJ NANDGAON(RJN) 14:30 14:32 2 118.0
BAKAL(BAKL) 14:39 14:40 1 129.0
MUSRA(MUA) 14:47 14:48 1 137.0
JATKANHAR(JTR) 14:53 14:55 2 143.0
DONGARGARH(DGG) 15:04 15:09 5 150.0
PANIAJOB(PJB) 15:17 15:18 1 158.0
BORTALAO(BTL) 15:27 15:28 1 167.0
DAREKASA(DKS) 15:34 15:35 1 174.0
SALEKASA(SKS) 15:52 15:53 1 186.0
DHANOLI(DNL) 16:00 16:01 1 193.0
AMGAON(AGN) 16:06 16:08 2 200.0
GUDMA(GDM) 16:19 16:20 1 211.0
GONDIA JN(G) 17:15 Ends 0 223.0