Back AURANGABAD - H S NANDED Special (UnReserved)

AURANGABAD(AWB) HUZUR SAHIB NANDED(NED) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
AURANGABAD(AWB) Starts 17:00 0 0.0
MUKUNDWADI HALT(MKDD) 17:11 17:12 1 6.0
BADNAPUR(BDU) 17:50 17:51 1 44.0
JALNA(J) 18:13 18:15 2 63.0
RANJANI(RNE) 18:38 18:39 1 94.0
PARTUR(PTU) 18:50 18:51 1 108.0
SELU(SELU) 19:26 19:27 1 135.0
MANWATH ROAD(MVO) 19:40 19:41 1 150.0
PARBHANI JN(PBN) 20:05 20:07 2 177.0
PURNA JN(PAU) 20:35 20:40 5 206.0
HUZUR SAHIB NANDED(NED) 22:00 Ends 0 236.0