Back Rasulabad (RUB) Railway Station

Train name (no.) Arrives Departs Stop time M T W T F S S
ANAND VIHAR T - AGARTALA Rajdhani Express (20502) 01:41 01:41 - N N N Y N N N
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani Exp (Via Adra) (22812) 22:57 22:57 - Y N N N Y N N
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani Express (22824) 22:57 22:57 - N Y Y Y N Y N
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani Express (20818) 22:57 22:57 - N N N N N N Y
RANCHI - NEW DELHI Rajdhani Exp (20839) 04:37 04:37 - N N N Y N N Y
HOWRAH - NEW DELHI Duronto Express (12273) 23:28 23:28 - Y N N N Y N N
NEW DELHI - HOWRAH Duronto Express (12274) 19:05 19:05 - N Y N N N Y N
RANCHI - ANAND VIHAR T Jharkhand Sampark Kranti Exp (12825) 12:25 12:25 - N Y N N Y N N
ANAND VIHAR T - RANCHI Jharkhand Sampark Kranti Exp (12826) 14:59 14:59 - N N Y N N Y N
KANPUR CENTRAL - SUBEDARGANJ MEMU (64592) 17:33 17:34 1 min Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA - AGRA CANTT SF Weekly Express (12319) 02:35 02:35 - N N N Y N N N
NEW DELHI - KOLKATA SEALDAH Rajdhani Express (12314) 22:30 22:30 - Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA SEALDAH - NEW DELHI Rajdhani Express (12313) 04:02 04:02 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RANCHI Rajdhani Express (20840) 22:10 22:10 - Y N N N Y N N
SILCHAR - NEW DELHI Express (Starts 6 April) (14037) 05:31 05:31 - N N Y N N N N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani Exp (Via Adra) (22811) 04:09 04:09 - Y N N Y N N N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani Express (22823) 04:12 04:12 - N Y Y N Y Y N
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani Express (20817) 04:12 04:12 - N N N N N N Y
AGARTALA - ANAND VIHAR T Rajdhani Express (20501) 05:19 05:19 - N N Y N N N N
SEALDAH - ANAND VIHAR West Bengal Sampark Kranti Exp (12329) 02:33 02:33 - N N Y N N N N
ANAND VIHAR - SEALDAH West Bengal Sampark Kranti Exp (12330) 02:58 02:58 - N N N Y N N N
BHUBANESWAR - ANAND VIHAR Odisha Sampark Kranti Exp (12819) 12:25 12:25 - Y N N Y N N N
ANAND VIHAR T - BHUBANESWAR Odisha Sampark Kranti Exp (12820) 14:59 14:59 - N Y N N Y N N
AGRA CANTT - KOLKATA SF Weekly Express (12320) 02:50 02:50 - N N N N Y N N
AMRITSAR - KOLKATA SEALDAH Jallianwalabagh SF Exp (12380) 02:58 02:58 - Y N N N N N N
RAJENDRANAGAR - NEW DELHI Sampoorna Kranti SF Exp (12393) 01:28 01:28 - Y Y Y Y Y Y Y
KOLKATA SEALDAH - AMRITSAR Jallianwalabagh SF Exp (12379) 02:33 02:33 - N N N N N Y N
ALLAHABAD - KANPUR CENTRAL MEMU (64591) 08:12 08:13 1 min Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - BHUBANESWAR Duronto Express (12282) 19:00 19:00 - N N N Y N N N
NEW DELHI - RAJENDRANAGAR Sampoorna Kranti SF Exp (12394) 23:34 23:34 - Y Y Y Y Y Y Y
BHUBANESWAR - NEW DELHI Duronto Express (12281) 23:44 23:44 - N N Y N N N N
GUWAHATI - NEW DELHI Poorvottar Sampark Kranti Exp (Train No change from 12501) (22449) 05:31 05:31 - N N N Y N N Y
PRAYAGRAJ - MEERUT CITY Sangam Express (14163) 19:45 19:45 - Y Y Y Y Y Y Y
OLD DELHI - DIBRUGARH Brahmaputra Mail Express (15956) 07:11 07:11 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - KAMAKHYA North East SF Exp (12506) 14:17 14:17 - Y Y Y Y Y Y Y
KAMAKHYA - ANAND VIHAR T North East SF Exp (12505) 10:59 10:59 - Y Y Y Y Y Y Y
TATANAGAR - JAMMU TAWI Link Express (18101) 10:44 10:44 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - PURI Nandan Kanan SF Express (12816) 13:46 13:46 - Y N Y Y N Y N
SEALDAH - AJMER SF Express (12987) 13:17 13:17 - Y Y Y Y Y Y Y
JOGBANI - ANAND VIHAR T Seemanchal SF Express (12487) 13:05 13:05 - Y Y Y Y Y Y Y
REWA - DELHI ANAND VIHAR SF Express (12427) 21:44 21:44 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - JAYNAGAR Swatantrata Senani SF Exp (12562) 04:08 04:08 - Y Y Y Y Y Y Y
GHAZIPUR CITY - MUMBAI BANDRA T Express (19042) 02:12 02:12 - Y N Y N N N N
BARMER - GUWAHATI Express (15631) 20:21 20:21 - Y N Y N N N N
RAJENDRA NAGAR PATNA - NEW DELHI Rajdhani Express (12309) 01:14 01:14 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - JAYNAGAR Garib Rath Express (12436) 23:15 23:15 - N Y N N N Y N
ANAND VIHAR T - BHAGALPUR Garib Rath Express (22406) 23:15 23:15 - Y N Y N Y N N
ANAND VIHAR T - MADHUPUR Humsafar Express (12236) 23:16 23:16 - N N N Y N N N
NEW DELHI - RAJENDRA NAGAR PATNA Rajdhani Exp (12310) 22:59 22:59 - Y Y Y Y Y Y Y
BHAGALPUR - ANAND VIHAR T Garib Rath Exp (22405) 01:44 01:44 - N N Y N Y N Y
JAYNAGAR - ANAND VIHAR T Garib Rath Express (12435) 01:47 01:47 - N Y N N N Y N
ISLAMPUR - NEW DELHI SF Express (20801) 02:08 02:08 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - OKHA SF Express (22970) 02:12 02:12 - N N N N N N Y
KOLKATA - JHANSI Pratham Swatantrata Sangram Exp (11105) 02:27 02:27 - Y N N N N N N
RAJENDRA NAGAR BIHAR - AJMER Ziyarat SF Express (12395) 02:30 02:30 - N N N Y N N N
HALDIA - ANAND VIHAR T SF Express (12443) 02:42 02:42 - N N N N Y N N
GAYA - ANAND VIHAR T Garib Rath Express (22409) 02:42 02:42 - Y N N N N N N
MANDUADIH - NEW DELHI SF Express (12581) 02:52 02:52 - Y Y Y Y Y Y Y
AJMER - SEALDAH SF Express (12988) 00:33 00:33 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - HOWRAH Poorva SF Exp (via Gaya) (12382) 00:38 00:38 - N Y Y N N Y N
INDORE - VARANASI Humsafar Express (Via Allahabad) (Start 24 Feb) (82404) 01:03 01:03 - N Y N N N N N
ANAND VIHAR T - SITAMARHI Lichchavi Express (14006) 01:01 01:01 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani Exp (via Gaya) (12301) 03:44 03:44 - N Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH TOWN - NEW DELHI Rajdhani Express (12423) 03:54 03:54 - Y Y Y Y Y Y Y
JAYNAGAR - NEW DELHI Swatantrata Senani SF Exp (12561) 04:54 04:54 - Y Y Y Y Y Y Y
RANCHI - NEW DELHI Rajdhani Exp (via Daltonganj) (12453) 04:42 04:42 - Y N N N Y N N
RANCHI - NEW DELHI Garib Rath Express (12877) 04:42 04:42 - N Y Y N N Y N
NEW DELHI - MANDUADIH Shiv Ganga SF Exp (12560) 02:28 02:28 - Y Y Y Y Y Y Y
BALLIA - DELHI ANAND VIHAR Bhrigu SF Express (22427) 05:24 05:24 - Y N N N N N N
ANAND VIHAR T - HALDIA SF Express (12444) 02:48 02:48 - N N Y N N N N
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani Exp (Via Patna) (12305) 03:44 03:44 - Y N N N N N N
JHANSI - KOLKATA Pratham Swatantrata Sangram Exp (11106) 02:43 02:43 - N N N N N Y N
ANAND VIHAR T - GAYA Garib Rath Express (22410) 02:48 02:48 - N N N N N N Y
KOLKATA - UDAIPUR CITY Ananya SF Express (12315) 05:31 05:31 - N N N N Y N N
AGARTALA - ANAND VIHAR T Tripura Sundari Exp (14019) 05:31 05:31 - N N N N N Y N
MADHUPUR - ANAND VIHAR T Humsafar Express (12235) 05:22 05:22 - N N N N N Y N
ANAND VIHAR T - HATIA Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12818) 03:08 03:08 - N Y N N Y N Y
ANAND VIHAR T - GHAZIPUR CITY Suhaildev SF Exp (Via Allahabad) (22434) 03:01 03:01 - N Y N N N Y N
ANAND VIHAR T - HATIA Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12874) 03:08 03:08 - N N Y Y N Y N
NEW DELHI - ISLAMPUR SF Express (20802) 03:51 03:51 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - SHRI GANGANAGAR Udyan Abha Toofan Exp (13007) 06:37 06:37 - Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI BANDRA T - GHAZIPUR CITY Express (19041) 03:01 03:01 - N Y N N N N Y
ASANSOL - BHAVNAGAR Parasnath SF Express (12942) 06:57 06:57 - N N N N Y N N
PATNA - AHMEDABAD Azimabad SF Express (12948) 06:57 06:57 - N N N Y N Y N
DELHI ANAND VIHAR - REWA SF Express (12428) 04:43 04:43 - Y Y Y Y Y Y Y
HATIA - ANAND VIHAR T Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12873) 05:54 05:54 - N Y Y N Y N N
HATIA - ANAND VIHAR T Jharkhand Swarna Jayanti SF Exp (12817) 05:57 05:57 - Y N N Y N Y N
NEW DELHI - PURI Purushottam SF Express (12802) 05:32 05:32 - Y Y Y Y Y Y Y
ALIPUR DUAR - OLD DELHI Sikkim Mahananda Express (15483) 10:21 10:21 - Y Y Y Y Y Y Y
DEHRADUN - ALLAHABAD Link Express (Sangam Slip) (14114) 05:39 05:39 - Y Y Y Y Y Y Y
KANPUR CENTRAL - CHITRAKOOT InterCity SF Express (22442) 08:02 08:02 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - KALKA Kalka Mail (12311) 10:33 10:33 - Y Y Y Y Y Y Y
AJMER - RANCHI Garib Nawaz Express (18632) 08:53 08:53 - N N N N N N Y
KOLKATA - BIKANER Pratap SF Express (12496) 12:49 12:49 - N N N N N Y N
SAMBALPUR - JAMMU TAWI Express (18309) 10:34 10:34 - Y Y Y Y Y Y Y
RADHIKAPUR - ANAND VIHAR Seemanchal Link SF Exp (22487) 13:05 13:05 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - VARANASI Vande Bharat Express (22436) 11:09 11:09 - N Y Y N Y Y Y
RANCHI - AJMER Garib Nawaz Express (18631) 14:02 14:02 - N N N N Y N N
HOWRAH - GANDHIDHAM Garbha SF Express (12938) 12:49 12:49 - N Y N N N N N
GUWAHATI - BARMER Express (15632) 12:49 12:49 - N N N N Y N Y
BIKANER - HOWRAH Link SF Express (22308) 12:25 12:25 - Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - SAMBALPUR Express (18310) 14:02 14:02 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - BHUBANESWAR Weekly SF Exp (22806) 14:43 14:43 - Y N N N N N N
HOWRAH - ANAND VIHAR T SF Express (12323) 09:08 09:08 - N N Y N N Y N
PURI - ANAND VIHAR T Nandan Kanan SF Express (12815) 08:57 08:57 - N Y N Y Y N Y
NEW DELHI - MANDUADIH SF Express (12582) 06:16 06:16 - Y Y Y Y Y Y Y
MEERUT CITY - PRAYAGRAJ Sangam Express (14164) 05:39 05:39 - Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - KANPUR ANWARGANJ Chauri Chaura Exp (15004) 10:09 10:09 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - AGARTALA Tripura Sundari Exp (14020) 07:31 07:31 - N Y N N N N N
MADHUPUR - ANAND VIHAR T Humsafar Express (22459) 23:34 23:34 - N Y N N N N N
BHUBANESWAR - ANAND VIHAR T Weekly SF Express (22805) 12:30 12:30 - N N N N N N Y
NEW DELHI - RANCHI Garib Rath Express (12878) 21:59 21:59 - N Y N Y N N Y
OKHA - VARANASI SF Express (22969) 21:48 21:48 - N N N N Y N N
NEW DELHI - HOWRAH Rajdhani Exp (Via Patna) (12306) 22:37 22:37 - N N N N Y N N
MANDUADIH - NEW DELHI Shiv Ganga SF Exp (12559) 23:47 23:47 - Y Y Y Y Y Y Y
MADHUPUR - ANAND VIHAR T SF Express (22465) 23:34 23:34 - N N N Y N N N
CHITRAKOOT - KANPUR CENTRAL InterCity SF Express (22441) 19:59 19:59 - Y Y Y Y Y Y Y
SITAMARHI - ANAND VIHAR T Lichchavi Express (14005) 20:42 20:42 - Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - OLD DELHI Brahmaputra Mail Express (15955) 21:02 21:02 - Y Y Y Y Y Y Y
PURI - NEW DELHI Purushottam SF Express (12801) 20:46 20:46 - Y Y Y Y Y Y Y
GAYA - NEW DELHI Mahabodhi SF Express (12397) 21:08 21:08 - Y Y Y Y Y Y Y
JAMMU TAWI - TATA NAGAR Express (18102) 14:02 14:02 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - NEW DELHI Vande Bharat Express (22435) 17:33 17:33 - N Y Y N Y Y Y
ANAND VIHAR T - JOGBANI Seemanchal SF Express (12488) 15:18 15:18 - Y Y Y Y Y Y Y
KALKA - HOWRAH Kalka Mail (12312) 15:49 15:49 - Y Y Y Y Y Y Y
VARANASI - INDORE Humsafar Express (Via Allahabad) (Start 23 Feb) (82403) 19:12 19:12 - N N N N N N Y
OLD DELHI - ALIPUR DUAR Sikkim Mahananda Express (15484) 16:38 16:38 - Y Y Y Y Y Y Y
KANPUR ANWARGANJ - GORAKHPUR Chauri Chaura Exp (15003) 18:30 18:30 - Y Y Y Y Y Y Y
SHRI GANGANAGAR - HOWRAH Udyan Abha Toofan Exp (13008) 20:27 20:27 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - MADHUPUR SF Express (22466) 18:53 18:53 - N N Y N N N N
ANAND VIHAR T - MADHUPUR Humsafar Express (22460) 18:53 18:53 - Y N N N N N N
AHMEDABAD - PATNA Azimabad SF Express (12947) 20:21 20:21 - N Y N Y N N N
HOWRAH - NEW DELHI Poorva SF Exp (via Gaya) (12381) 22:52 22:52 - N N Y Y N N Y
GHAZIPUR CITY - ANAND VIHAR T Suhaildev SF Exp (Via Allahabad) (22433) 23:14 23:14 - N Y N N N Y N
BIKANER - GUWAHATI Express (25631) 20:18 20:18 - Y N Y N N N N
NEW DELHI - GAYA Mahabodhi SF Express (12398) 18:39 18:39 - Y Y Y Y Y Y Y
AJMER - RAJENDRA NAGAR BIHAR Ziyarat SF Exp (12396) 15:06 15:06 - N N N N Y N N
ANAND VIHAR T - PRAYAGRAJ Humsafar Express (22438) 04:57 04:57 - Y N Y N Y N N
PRAYAGRAJ - ANAND VIHAR T Humsafar Express (22437) 23:25 23:25 - Y N Y N N Y N
PRAYAGRAJ - UDHAMPUR SF Express (22431) 17:18 17:18 - N Y N N N Y N
NEW DELHI - DIBRUGARH TOWN Rajdhani Express (12424) 22:08 22:08 - Y Y Y Y Y Y Y
SEALDAH - BIKANER AC Duronto Express (12259) 05:19 05:19 - Y Y N Y Y N N
NEW DELHI - RANCHI Rajdhani Exp (via Daltonganj) (12454) 21:59 21:59 - N N Y N N Y N
BIKANER - KOLKATA Pratap SF Express (12495) 21:21 21:21 - N N N Y N N N
DELHI ANAND VIHAR T - BALLIA Bhrigu SF Express (22428) 07:38 07:38 - N N N N N N Y
GANDHIDHAM - HOWRAH Garbha SF Express (12937) 21:20 21:20 - N N N N N N Y
BHAVNAGAR - ASANSOL Parasnath SF Express (12941) 21:21 21:21 - N N Y N N N N
UDHAMPUR - PRAYAGRAJ SF Express (22432) 13:36 13:36 - Y N N Y N N N
ANAND VIHAR T - HOWRAH SF Express (12324) 15:05 15:05 - N N N Y N N Y
NEW DELHI - GUWAHATI Poorvottar Sampark Kranti Express (22450) 07:30 07:30 - Y N N Y N N N
BIKANER - SEALDAH AC Duronto Express (12260) 01:41 01:41 - N Y Y N Y Y N
JAIPUR - PRAYAGRAJ SF Express (12404) 03:31 03:31 - Y Y Y Y Y Y Y
PRAYAGRAJ - JAIPUR SF Express (12403) 00:08 00:08 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - SILCHAR Express (Starts 2 April) (14038) 07:30 07:30 - N N N N Y N N
HOWRAH - DELHI ANAND VIHAR T Yuva Express (12249) 05:22 05:22 - N N N N N N Y
DELHI ANAND VIHAR T - HOWRAH Yuva Express (12250) 01:34 01:34 - Y N N N N N N
HOWRAH - NEW DELHI Poorva SF Exp (via Patna) (12303) 22:55 22:55 - Y Y N N Y Y N
NEW DELHI - HOWRAH Poorva SF Exp (via Patna) (12304) 00:10 00:10 - Y N N Y Y N Y
HOWRAH - JODHPUR SF Express (12307) 13:31 13:31 - Y Y Y Y Y Y Y
JODHPUR - HOWRAH SF Express (12308) 12:25 12:25 - Y Y Y Y Y Y Y
UDAIPUR - KOLKATA Ananya SF Express (12316) 21:21 21:21 - Y N N N N N N
NEW DELHI - BHAGALPUR Weekly SF Express (12350) 07:31 07:31 - N N Y N N N N
BHAGALPUR - NEW DELHI Weekly SF Express (12349) 05:32 05:32 - N Y N N N N N
BHAGALPUR - DELHI ANAND VIHAR T Vikramshila SF Exp (12367) 00:15 00:15 - Y Y Y Y Y Y Y
DELHI ANAND VIHAR - BHAGALPUR Vikramshila SF Exp (12368) 22:24 22:24 - Y Y Y Y Y Y Y
RAJENDRANAGAR T - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02309) 01:13 01:13 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RAJENDRANAGAR T Rajdhani (Covid SPL AC) (02310) 23:05 23:05 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - HOWRAH Rajdhani (Covid SPL AC) (02302) 22:36 22:36 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02301) 03:43 03:43 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - BHUBANESWAR Rajdhani (Covid SPL AC) (02824) 22:59 22:59 - Y Y Y Y Y Y Y
BHUBANESWAR - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02823) 04:11 04:11 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RANCHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02454) 21:44 21:44 - N N Y N N Y N
RANCHI - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02453) 04:39 04:39 - Y N N N Y N N
NEW DELHI - AGARTALA Rajdhani (Covid SPL AC) (02502) 01:43 01:43 - N N N Y N N N
AGARTALA - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02501) 05:24 05:24 - N N Y N N N N
NEW DELHI - DIBRUGARH Rajdhani (Covid SPL AC) (02424) 22:34 22:34 - Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - NEW DELHI Rajdhani (Covid SPL AC) (02423) 04:14 04:14 - Y Y Y Y Y Y Y
PURI - NEW DELHI Purushottam Covid SF Special (02801) 20:46 20:46 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - PURI Purushottam Covid SF Special (02802) 05:31 05:31 - Y Y Y Y Y Y Y
ALIPUR DUAR - OLD DELHI Sikkim Mahananda Exp Covid SPL (05483) 10:21 10:21 - Y Y Y Y Y Y Y
OLD DELHI - ALIPUR DUAR Sikkim Mahananda Exp Covid SPL (05484) 16:37 16:37 - Y Y Y Y Y Y Y
JODHPUR - HOWRAH Exp Covid SF Special (02308) 12:24 12:24 - Y Y Y Y Y Y Y
HOWRAH - NEW DELHI Poorva Exp Covid SF Special (02381) 22:52 22:52 - N N Y Y N N Y
NEW DELHI - HOWRAH Poorva Exp Covid SF Special (02382) 00:37 00:37 - N Y Y N N Y N
HOWRAH - NEW DELHI Poorva Exp Covid SF Special (02303) 22:54 22:54 - Y Y N N Y Y N
MUMBAI BANDRA T - GHAZIPUR Exp Covid Special (09041) 03:01 03:01 - N Y N N N N Y
GHAZIPUR - MUMBAI BANDRA T Exp Covid Special (09042) 02:12 02:12 - Y N Y N N N N
RAJENDRA NAGAR T - NEW DELHI Sampoorna Kranti Covid SF SPL (02393) 01:26 01:26 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - RAJENDRA NAGAR T Sampoorna Kranti Covid SF SPL (02394) 23:34 23:34 - Y Y Y Y Y Y Y
PRAYAGRAJ - NEW DELHI Prayagraj Covid SF Special (02417) 22:34 22:34 - Y Y Y Y Y Y Y
MANDUADIH - NEW DELHI Shiv Ganga Covid SF Special (02559) 23:47 23:47 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - MANDUADIH Shiv Ganga Covid SF Special (02560) 02:27 02:27 - Y Y Y Y Y Y Y
AHMEDABAD - PATNA Covid Special (02947) 20:20 20:20 - N Y N Y N N N
PATNA - AHMEDABAD Covid Special (02948) 06:56 06:56 - N N N Y N Y N
BIKANER - HOWRAH Covid Special (03112) 12:25 12:25 - Y Y Y Y Y Y Y
ANAND VIHAR T - GHAZIPUR CITY Suhaildev Covid SF Special (02234) 03:00 03:00 - N Y N N N Y N
NEW DELHI - PRAYAGRAJ JUNCTION Prayagraj Exp Covid SPL (02418) 05:10 05:10 - Y Y Y Y Y Y Y
GHAZIPUR CITY - ANAND VIHAR T Suhaildev Covid SF Special (02233) 23:14 23:14 - N Y N N N Y N
HOWRAH - JODHPUR Exp Covid SF Special (02307) 13:31 13:31 - Y Y Y Y Y Y Y
DIBRUGARH - OLD DELHI Brahmaputra Mail Covid Special (05955) 21:02 21:02 - Y Y Y Y Y Y Y
NEW DELHI - HOWRAH Poorva Exp Covid SF Special (02304) 00:10 00:10 - Y Y Y Y Y Y Y
OLD DELHI - DIBRUGARH Brahmaputra Mail Covid Special (05956) 07:10 07:10 - Y Y Y Y Y Y Y