Back Naugarh (NUH) Railway Station

Train name (no.) Arrives Departs Stop time M T W T F S S
NAKAHA JUNGLE - LUCKNOW Passenger (UnReserved) (55031) 09:50 09:55 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
DALIGANJ - NAKHA JUNGLE Passenger (UnReserved) (55032) 02:34 02:36 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
NAKHA JUNGLE - DALIGANJ Passenger (55049) 00:45 00:50 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
LUCKNOW - NAKAHA JUNGLE Passenger (55050) 14:50 14:55 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - BARHNI Passenger (55077) 12:55 13:00 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
GONDA - GORAKHPUR DEMU (75128) 12:08 12:10 2 mins Y Y Y Y Y Y N
GORAKHPUR - GONDA DEMU (75127) 17:52 17:54 2 mins Y Y Y Y Y N Y
BARHNI - GORAKHPUR DEMU (75118) 14:08 14:10 2 mins Y Y Y N Y Y Y
GORAKHPUR - BARHNI DEMU (75117) 11:33 11:35 2 mins Y Y Y N Y Y Y
GORAKHPUR - GONDA DEMU (75119) 19:48 19:50 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - BARHNI DEMU (75131) 12:55 13:00 5 mins Y Y Y Y Y Y Y
BARHNI - GORAKHPUR DEMU (75132) 16:22 16:24 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
GORAKHPUR - GONDA DEMU (75129) 19:48 19:50 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
GONDA - GORAKHPUR DEMU (75130) 06:18 06:20 2 mins Y Y Y Y Y Y Y
MUMBAI BANDRA T - GORAKHPUR Antyodaya Express (22921) 15:14 15:16 2 mins Y N N N N N N
GORAKHPUR - MUMBAI BANDRA T Antyodaya Express (22922) 04:35 04:37 2 mins N Y N N N N N