TIME TABLE

Train No/Name

LIVE ARRIVAL/DEPARTURE

Station Name/Code

69104 ANAND - VADODARA MEMU Live Train Running Status

Station Arrival Train Status Halt Time Platform Locomotive Reverse
ANAND JN (ANND) 04:00 Ontime Start 1 No
VADOD (VXD) 04:13 Ontime 1 min 3 No
ADAS ROAD (ADD) 04:19 Ontime 1 min - No
VASAD JN (VDA) 04:26 Ontime 1 min - No
NANDESARI (NDR) 04:36 Ontime 1 min 1 No
RANOLI (RNO) 04:41 Ontime 1 min - No
KARACHIYA YARD (KRCA) 04:47 Ontime 1 min - No
BAJVA (BJW) 04:53 Ontime 1 min 1 No
VADODARA JN (BRC) 05:30 Ontime End 1 No