TIME TABLE

Train No/Name

LIVE ARRIVAL/DEPARTURE

Station Name/Code

64064 OLD DELHI - PALWAL Local Live Train Running Status

Station Arrival Train Status Halt Time Platform Locomotive Reverse
OLD DELHI (DLI) 19:45 Ontime Start 4 No
DELHI SADAR BAZAR (DSB) 19:53 Ontime 1 min 1 No
NEW DELHI (NDLS) 20:04 Ontime 2 mins 6 No
SHIVAJI BRIDGE (CSB) 20:10 Ontime 1 min 2 No
TILAK BRIDGE (TKJ) 20:15 Ontime 1 min 2 No
DELHI H NIZAMUDDIN (NZM) 20:24 Ontime 1 min 1 No
OKHLA (OKA) 20:31 Ontime 1 min 3 No
TUGLAKABAD (TKD) 20:39 Ontime 1 min 2 No
FARIDABAD (FDB) 20:50 Ontime 1 min 1 No
FARIDABAD NEW TOWN (FDN) 20:55 Ontime 1 min 1 No
BALLABGARH (BVH) 21:01 Ontime 1 min 4 No
ASAOTI (AST) 21:11 Ontime 1 min 4 No
PALWAL (PWL) 21:25 Ontime End 3 No