TIME TABLE

Train No/Name

LIVE ARRIVAL/DEPARTURE

Station Name/Code

17613 Pnvl Nanded Express Live Train Running Status

Station Arrival Train Status Halt Time Platform Locomotive Reverse
PANVEL (PNVL) 16:00 Ontime Start 7 No
LONAVALA (LNL) 17:52 Ontime 3 mins 1 No
TALEGAON (TGN) 18:19 Ontime 1 min 1 No
CHINCHVAD (CCH) 18:39 Ontime 1 min 2 No
PUNE JN (PUNE) 19:45 Ontime 5 mins 6 No
DAUND JN (DD) 21:05 Ontime 5 mins 2 No
KURDUVADI (KWV) 22:55 Ontime 5 mins 4 No
USMANABAD (UMD) 00:42 Ontime 3 mins 1 No
LATUR (LUR) 02:30 Ontime 5 mins 1 No
LATUR ROAD (LTRR) 03:20 Ontime 20 mins 1 No
PARLI VAIJNATH (PRLI) 05:40 Ontime 20 mins 1 No
GANGAKHER (GNH) 06:25 Ontime 1 min 1 No
PARBHANI JN (PBN) 07:28 Ontime 2 mins 2 No
PURNA JN (PAU) 08:05 Ontime 5 mins 1 No
HUZUR SAHIB NANDED (NED) 09:25 Ontime End 4 No