TIME TABLE

Train No/Name

LIVE ARRIVAL/DEPARTURE

Station Name/Code

12988 Aii Sdah Express Live Train Running Status

Station Arrival Train Status Halt Time Platform Locomotive Reverse
AJMER JN (AII) 12:45 Ontime Start 2 No
KISHANGARH (KSG) 13:13 Ontime 2 mins 1 No
JAIPUR (JP) 14:45 Ontime 10 mins 3 No
BHARATPUR JN (BTE) 17:19 Ontime 2 mins 1 No
ACHHNERA JN (AH) 17:43 Ontime 2 mins 1 No
AGRA FORT (AF) 18:50 Ontime 25 mins 2 No
TUNDLA JN (TDL) 20:25 Ontime 5 mins 5 No
KANPUR CENTRAL (CNB) 23:15 Ontime 10 mins 5 No
ALLAHABAD JN (ALD) 01:50 Ontime 5 mins 4 No
PT DEEN DAYAL UPADHYAYA JN (DDU) 04:55 Ontime 10 mins 1 No
BHABUA ROAD (BBU) 05:41 Ontime 1 min 3 No
SASARAM (SSM) 06:14 Ontime 1 min 3 No
DEHRI ON SONE (DOS) 06:31 Ontime 2 mins 4 No
GAYA JN (GAYA) 07:40 Ontime 5 mins 3 No
KODERMA (KQR) 09:01 Ontime 2 mins 3 No
PARASNATH (PNME) 09:55 Ontime 5 mins 2 No
DHANBAD JN (DHN) 10:48 Ontime 10 mins 1 No
ASANSOL JN (ASN) 12:11 Ontime 3 mins 5 No
RANIGANJ (RNG) 12:30 Ontime 1 min 4 No
DURGAPUR (DGR) 12:51 Ontime 2 mins 4 No
BARDDHAMAN JN (BWN) 13:49 Ontime 3 mins 5 No
KOLKATA SEALDAH (SDAH) 16:00 Ontime End 9 No